Sensor mocy biegowej STRYD WIND NEW

{STR v5}
Bestseller
Nowość
1 299,00

Wybierz wariant

PRODUKT DOSTĘPNY W magazynie Wysyłka w 48h Zapytaj o towar / Negocjuj cenęUwaga!!!
Stryd nowej generacji jest już dostępny.
Czas realizacji od 48 h do 4 tygodni w zależności od dostępności w magazynie.


Dziś mamy przyjemność zaprezentować nową generację czujnika Stryd!


Nowe możliwości czujnika mocy Stryd nowej generacji to m.in.:
 • 5-krotnie poprawiona reaktywność dla jeszcze dokładniejszego pomiaru tempa biegu
 • śledzenie obciążenia dolnych partii ciała dla unikania kontuzji i utrzymania wydajności
 • nowe profile biegowe pozwalające na lepsze dostosowanie tempa biegu do warunków treningowych
 • zwiększona dokładność sprintu dla precyzyjnego śledzenia postępów w pracy nad szybkością.
Te nowe możliwości pochodzą z nowo dodanych przez Stryd:
 • unowocześnionych czujników wewnętrznych
 • nowych zaawansowanych materiałów obudowy
 • projektu nowej generacji
Nowe funkcje  czujnika mocy Stryd mają za zadanie stworzyć efekt „natychmiastowego wpływu” na Twój trening biegowy, który sprawi, że będziesz trenować lepiej, biegać szybciej i regenerować się mądrzej.

Przyjrzyjmy się bliżej nowemu Strydowi!

5-cio krotnie szybsza reakcja, aby natychmiast osiągnąć i śledzić Twój cel energetyczny
Stryd nowej generacji oferuje niewiarygodnie czuły pomiar mocy, który naprawdę spełnia obietnicę : jeden parametr (MOC), który pokieruje Twoim biegiem w każdych warunkach. Możesz teraz szybciej
i łatwiej dobrać odpowiednią intensywność w każdych warunkach dzięki 5-krotnie lepszej reakcji na wartość MOCY w porównaniu do poprzedniej generacji Stryda. Nowa technologia jest możliwa dzięki połączeniu czujników ruchu nowej generacji, nowo zaprojektowanej kapsuły Stryd i klipsa oraz dzięki nowemu, przełomowemu algorytmowi.


Poprawa responsywności Stryda będzie odczuwalna natychmiast podczas pierwszego biegu.
Niezależnie od tego, czy wykonujesz trening o mieszanej intensywności, sprinty, czy biegasz po zróżnicowanym terenie lub na bieżni, przekonasz się, że możesz szybciej i łatwiej osiągnąć
i monitorować docelową intensywność.

Śledź obciążenie dolnej partii ciała, ustawiaj regenerację i utrzymuj swoją wydajność
W nowej generacji Stryd wprowadzamy nowy pomiar o nazwie Impact Loading Rate. Ten nowy parametr pomoże Ci śledzić obciążenie dolnej części ciała, aby Ci pomóc dostosować poziom regeneracji i utrzymać wydajność. Rejestrowane na bieżąco sygnały danych dotyczących obciążenia dynamicznego pozwolą użytkownikom na szybką identyfikację i opracowanie regeneracji po dużych zmianach w obciążeniu dolnych partii ciała, które w przeciwnym wypadku mogłyby powodować problemy.
Wskaźnik obciążenia dynamicznego rejestruje, jak szybko ciało absorbuje siłę w momencie kontaktu stopy z podłożem. Zoptymalizuj regenerację, po biegach, które poddają ciało wysokiemu obciążeniu uderzeniowemu, takiemu jak bieg z góry i bieg z dużą prędkością.

Urozmaicenie treningu jest kluczowe w dążeniu do osiągnięcia celów. Nowe dane dotyczące poziomu uderzeń pozwalają nam dać wskazówki, które pomogą Ci zminimalizować naprężenia mechaniczne przy jednoczesnej maksymalizacji poziomu treningu metabolicznego i specyficznego dla danego biegu. Mamy nadzieję, że ten parametr pozwoli Ci łatwiej osiągnąć szczyt Twoich możliwości.

Co sprawia, że to wszystko jest możliwe?

Nowe zmodernizowane czujniki dają nam bezprecedensowe spojrzenie na Twoje bieganie. Wiedzieliśmy od zawsze, że jest jeszcze sporo do odkrycia w Twoim bieganiu. Dzięki ulepszonym czujnikom wewnętrznym, Stryd nowej generacji spełnia te nadzieje.
Czujniki Stryd nowej generacji rejestrują Twój bieg z 4-krotnie zwiększoną czułością zakresu dynamicznego1,2, aby wychwycić nawet najdrobniejsze zmiany wysiłku, a 6-krotnie zwiększona częstotliwość próbkowania1,3 pozwala Stryd’owi spojrzeć na każdy Twój krok w sposób bardziej szczegółowy niż kiedykolwiek wcześniej. Więcej istotnych elementów Twojego biegu jest analizowanych, aby wychwycić i pokazać więcej danych niż kiedykolwiek wcześniej. Dodatkowo, ulepszone filtrowanie sprzętowe1,4 oznacza, że Stryd nowej generacji przechwytuje wszystko, co ważne i odrzuca to, co nie ma znaczenia.
Twój bieg jest rejestrowany z niezrównaną milimetrową i sub-milisekundową precyzją, aby zapewnić Ci bezprecedensowy wgląd w sytuację.
 • 1.W porównaniu z poprzednim modelem Stryd Wind foot pod.
 • 2. Zakres dynamiczny jest stosunkiem największych i najmniejszych możliwych do uchwycenia sygnałów.
 • 3. Częstotliwość próbkowania to liczba punktów danych pobranych w danym przedziale czasowym.
 • 4. Filtrowanie sprzętowe to filtrowanie danych z czujników analogowych przed ich cyfryzacją.
Nowe zaawansowane materiały i projekt nowej generacji: nowe możliwości, dokładność i spójność.Stryd nowej generacji odbiera bardziej dogłębnie każdy Twój krok dzięki ulepszonemu, bardziej stabilnemu mocowaniu do buta dając nowe możliwości, jednocześnie poprawiając dokładność i spójność pomiaru.
Połączenie aluminium klasy lotniczej, zaawansowanych materiałów z włókien syntetycznych i  silikonu  w strefie łączenia czujnik – sznurowadła, sprawia, że Stryd jest pewnie zakotwiczony do stopy w każdych warunkach. Obudowa Stryda jest teraz pokryta w 100% zaawansowanymi materiałami z włókien syntetycznych dla uzyskania jeszcze wyższego poziomu wytrzymałości i odporności. Klipsy nowej generacji posiadają silikonowe powierzchnie o wysokiej przyczepności, które dodają stabilności, aby utrzymać nasz czujnik bardziej stabilnie na stopie niż kiedykolwiek wcześniej - nawet w butach z niekonwencjonalnym systemem sznurowania.
Wszystkie materiały i konstrukcja Stryda nowej generacji zapewniają maksymalną dokładność i spójność pomiarów i dają nowe możliwości, a wszystko to nawet podczas nawet najbardziej ekstremalnych biegów.

Nowe profile biegowe dla idealnego dopasowania tempa


Rozkładanie poziomu tempa biegu na trasie to najważniejsza umiejętność każdego biegacza. Stryd nowej generacji sprawia, że ustalanie tempa biegu jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Nowy Stryd umożliwia trzy nowe profile biegowe w aplikacjach Stryd Workout App na zegarkach Garmin i Apple Watch, które dają narzędzie dla dopasowania tempa biegu do każdych warunków treningu. Uzyskaj dostęp do wszystkich nowych profili biegowych na szosie, ulicy, ścieżce lub szlaku.
Każdy profil wykorzystuje innowacyjne możliwości dostosowania wyświetlacza na zegarku i konfiguracji czujnika Stryd, aby zbierać dane i przekazać Ci je w najbardziej optymalny dla Ciebie sposób. Profil szosowy wykorzystuje ulepszoną reaktywność Stryda, aby błyskawicznie doprowadzić Cię do  osiągnięcia docelowego poziomu mocy. Profil na bieżni zapewnia najbardziej responsywną wartość mocy Stryd, dzięki czemu możesz trafić w każdy przedział mocy w watach. Profil trailowy zapewnia najbardziej stabilny pomiar mocy Stryda, dzięki czemu możesz trzymać się docelowej mocy nawet w warunkach, które zmieniają się krok po kroku.
Załóż na but czujnik Stryd nowej generacji, załaduj aplikację Stryd na swój zegarek i przygotuj się na Twój najbardziej precyzyjny bieg w historii. Poczujesz się lepiej niż kiedykolwiek i wyciągniesz więcej z każdego swojego treningu, gdy będziesz biegać korzystając z nowych profili Stryd, stworzonych do lepszego dopasowania Twojego tempa.

Dokładność analizy sprintu dla osiągnięcia najbardziej kompletnego obrazu biegacza
Dla biegaczy wytrzymałościowych kluczowe jest śledzenie ich wydajności w sprintach. Bez względu na to, czy biegniesz sprint  pod koniec wyścigu, czy wykonujesz sprint w ramach zrównoważonego planu treningowego, poznanie swoich możliwości sprinterskich jest niezwykle istotne. Co ważniejsze, zrozumienie Twoich możliwości sprinterskich dopełnia obrazu tego, kim jesteś jako biegacz.
Stryd nowej generacji przechwytuje dane dotyczące sprintu i informuje, jak te dane wpływają na Twoje ogólne możliwości biegowe. Stryd przechwytuje dane dotyczące mocy z wiodącą na rynku precyzją, częściowo dzięki ulepszonej reaktywności Stryda. Następnie wykorzystuje te dane, aby uzupełnić profil biegacza o dokładniejszą krzywą czasu trwania mocy. Ulepszony profil pozwala na ulepszenie celów energetycznych, dzięki czemu treningi i wyścigi są jeszcze bardziej precyzyjne.
Teraz Stryd może kierować nawet najbardziej intensywnymi wysiłkami i zapewniać jeszcze lepsze wskazówki podczas każdego treningu i biegu.
Czy jesteście gotowi na aktualizację do nowej generacji Stryda?
Stryd nowej generacji jest dostępny w przedsprzedaży od dzisiaj.

Dotychczasowi posiadacze  Stryda otrzymują specjalną ofertę na uaktualnienie do nowej generacji. Napisz do nas na zamowienia@sport8.pl, aby uzyskać wyłączny dostęp do ograniczonego czasowo kodu rabatowego 20% na zakup Stryd’a nowej generacji. Ta ograniczona czasowo oferta aktualizacji wygasa w czwartek, 10 listopada.
Oczekujemy, że zamówienia zaczną być realizowane i wysyłane na początku listopada.

Prosimy odwiedzić nasz dokument z najczęściej zadawanymi pytaniami, aby uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące Stryda nowej generacji >.
Nowe możliwości czujnika mocy Stryd nowej generacji to m.in.:
 • 5-krotnie poprawiona reaktywność dla jeszcze dokładniejszego pomiaru tempa biegu
 • śledzenie obciążenia dolnych partii ciała dla unikania kontuzji i utrzymania wydajności
 • nowe profile biegowe pozwalające na lepsze dostosowanie tempa biegu do warunków treningowych
 • zwiększona dokładność sprintu dla precyzyjnego śledzenia postępów w pracy nad szybkością.
Te nowe możliwości pochodzą z nowo dodanych przez Stryd:
 • unowocześnionych czujników wewnętrznych
 • nowych zaawansowanych materiałów obudowy
 • projektu nowej generacji
Nowe funkcje  czujnika mocy Stryd mają za zadanie stworzyć efekt „natychmiastowego wpływu” na Twój trening biegowy, który sprawi, że będziesz trenować lepiej, biegać szybciej i regenerować się mądrzej.

Przyjrzyjmy się bliżej nowemu Strydowi!
5-cio krotnie szybsza reakcja, aby natychmiast osiągnąć i śledzić Twój cel energetyczny
Stryd nowej generacji oferuje niewiarygodnie czuły pomiar mocy, który naprawdę spełnia obietnicę : jeden parametr (MOC), który pokieruje Twoim biegiem w każdych warunkach. Możesz teraz szybciej
i łatwiej dobrać odpowiednią intensywność w każdych warunkach dzięki 5-krotnie lepszej reakcji na wartość MOCY w porównaniu do poprzedniej generacji Stryda. Nowa technologia jest możliwa dzięki połączeniu czujników ruchu nowej generacji, nowo zaprojektowanej kapsuły Stryd i klipsa oraz dzięki nowemu, przełomowemu algorytmowi.


Poprawa responsywności Stryda będzie odczuwalna natychmiast podczas pierwszego biegu.
Niezależnie od tego, czy wykonujesz trening o mieszanej intensywności, sprinty, czy biegasz po zróżnicowanym terenie lub na bieżni, przekonasz się, że możesz szybciej i łatwiej osiągnąć
i monitorować docelową intensywność.

Śledź obciążenie dolnej partii ciała, ustawiaj regenerację i utrzymuj swoją wydajność
W nowej generacji Stryd wprowadzamy nowy pomiar o nazwie Impact Loading Rate. Ten nowy parametr pomoże Ci śledzić obciążenie dolnej części ciała, aby Ci pomóc dostosować poziom regeneracji i utrzymać wydajność. Rejestrowane na bieżąco sygnały danych dotyczących obciążenia dynamicznego pozwolą użytkownikom na szybką identyfikację i opracowanie regeneracji po dużych zmianach w obciążeniu dolnych partii ciała, które w przeciwnym wypadku mogłyby powodować problemy.
Wskaźnik obciążenia dynamicznego rejestruje, jak szybko ciało absorbuje siłę w momencie kontaktu stopy z podłożem. Zoptymalizuj regenerację, po biegach, które poddają ciało wysokiemu obciążeniu uderzeniowemu, takiemu jak bieg z góry i bieg z dużą prędkością.

Urozmaicenie treningu jest kluczowe w dążeniu do osiągnięcia celów. Nowe dane dotyczące poziomu uderzeń pozwalają nam dać wskazówki, które pomogą Ci zminimalizować naprężenia mechaniczne przy jednoczesnej maksymalizacji poziomu treningu metabolicznego i specyficznego dla danego biegu. Mamy nadzieję, że ten parametr pozwoli Ci łatwiej osiągnąć szczyt Twoich możliwości.
Co sprawia, że to wszystko jest możliwe?
Nowe zmodernizowane czujniki dają nam bezprecedensowe spojrzenie na Twoje bieganie. Wiedzieliśmy od zawsze, że jest jeszcze sporo do odkrycia w Twoim bieganiu. Dzięki ulepszonym czujnikom wewnętrznym, Stryd nowej generacji spełnia te nadzieje.
Czujniki Stryd nowej generacji rejestrują Twój bieg z 4-krotnie zwiększoną czułością zakresu dynamicznego1,2, aby wychwycić nawet najdrobniejsze zmiany wysiłku, a 6-krotnie zwiększona częstotliwość próbkowania1,3 pozwala Stryd’owi spojrzeć na każdy Twój krok w sposób bardziej szczegółowy niż kiedykolwiek wcześniej. Więcej istotnych elementów Twojego biegu jest analizowanych, aby wychwycić i pokazać więcej danych niż kiedykolwiek wcześniej. Dodatkowo, ulepszone filtrowanie sprzętowe1,4 oznacza, że Stryd nowej generacji przechwytuje wszystko, co ważne i odrzuca to, co nie ma znaczenia.
Twój bieg jest rejestrowany z niezrównaną milimetrową i sub-milisekundową precyzją, aby zapewnić Ci bezprecedensowy wgląd w sytuację.
 • 1.W porównaniu z poprzednim modelem Stryd Wind foot pod.
 • 2. Zakres dynamiczny jest stosunkiem największych i najmniejszych możliwych do uchwycenia sygnałów.
 • 3. Częstotliwość próbkowania to liczba punktów danych pobranych w danym przedziale czasowym.
 • 4. Filtrowanie sprzętowe to filtrowanie danych z czujników analogowych przed ich cyfryzacją.
Nowe zaawansowane materiały i projekt nowej generacji: nowe możliwości, dokładność i spójność.
Stryd nowej generacji odbiera bardziej dogłębnie każdy Twój krok dzięki ulepszonemu, bardziej stabilnemu mocowaniu do buta dając nowe możliwości, jednocześnie poprawiając dokładność i spójność pomiaru.
Połączenie aluminium klasy lotniczej, zaawansowanych materiałów z włókien syntetycznych i  silikonu  w strefie łączenia czujnik – sznurowadła, sprawia, że Stryd jest pewnie zakotwiczony do stopy w każdych warunkach. Obudowa Stryda jest teraz pokryta w 100% zaawansowanymi materiałami z włókien syntetycznych dla uzyskania jeszcze wyższego poziomu wytrzymałości i odporności. Klipsy nowej generacji posiadają silikonowe powierzchnie o wysokiej przyczepności, które dodają stabilności, aby utrzymać nasz czujnik bardziej stabilnie na stopie niż kiedykolwiek wcześniej - nawet w butach z niekonwencjonalnym systemem sznurowania.
Wszystkie materiały i konstrukcja Stryda nowej generacji zapewniają maksymalną dokładność i spójność pomiarów i dają nowe możliwości, a wszystko to nawet podczas nawet najbardziej ekstremalnych biegów.
Nowe profile biegowe dla idealnego dopasowania tempa
Rozkładanie poziomu tempa biegu na trasie to najważniejsza umiejętność każdego biegacza. Stryd nowej generacji sprawia, że ustalanie tempa biegu jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Nowy Stryd umożliwia trzy nowe profile biegowe w aplikacjach Stryd Workout App na zegarkach Garmin i Apple Watch, które dają narzędzie dla dopasowania tempa biegu do każdych warunków treningu. Uzyskaj dostęp do wszystkich nowych profili biegowych na szosie, ulicy, ścieżce lub szlaku.
Każdy profil wykorzystuje innowacyjne możliwości dostosowania wyświetlacza na zegarku i konfiguracji czujnika Stryd, aby zbierać dane i przekazać Ci je w najbardziej optymalny dla Ciebie sposób. Profil szosowy wykorzystuje ulepszoną reaktywność Stryda, aby błyskawicznie doprowadzić Cię do  osiągnięcia docelowego poziomu mocy. Profil na bieżni zapewnia najbardziej responsywną wartość mocy Stryd, dzięki czemu możesz trafić w każdy przedział mocy w watach. Profil trailowy zapewnia najbardziej stabilny pomiar mocy Stryda, dzięki czemu możesz trzymać się docelowej mocy nawet w warunkach, które zmieniają się krok po kroku.
Załóż na but czujnik Stryd nowej generacji, załaduj aplikację Stryd na swój zegarek i przygotuj się na Twój najbardziej precyzyjny bieg w historii. Poczujesz się lepiej niż kiedykolwiek i wyciągniesz więcej z każdego swojego treningu, gdy będziesz biegać korzystając z nowych profili Stryd, stworzonych do lepszego dopasowania Twojego tempa.

Dokładność analizy sprintu dla osiągnięcia najbardziej kompletnego obrazu biegacza
Dla biegaczy wytrzymałościowych kluczowe jest śledzenie ich wydajności w sprintach. Bez względu na to, czy biegniesz sprint  pod koniec wyścigu, czy wykonujesz sprint w ramach zrównoważonego planu treningowego, poznanie swoich możliwości sprinterskich jest niezwykle istotne. Co ważniejsze, zrozumienie Twoich możliwości sprinterskich dopełnia obrazu tego, kim jesteś jako biegacz.
Stryd nowej generacji przechwytuje dane dotyczące sprintu i informuje, jak te dane wpływają na Twoje ogólne możliwości biegowe. Stryd przechwytuje dane dotyczące mocy z wiodącą na rynku precyzją, częściowo dzięki ulepszonej reaktywności Stryda. Następnie wykorzystuje te dane, aby uzupełnić profil biegacza o dokładniejszą krzywą czasu trwania mocy. Ulepszony profil pozwala na ulepszenie celów energetycznych, dzięki czemu treningi i wyścigi są jeszcze bardziej precyzyjne.
Teraz Stryd może kierować nawet najbardziej intensywnymi wysiłkami i zapewniać jeszcze lepsze wskazówki podczas każdego treningu i biegu.
Czy jesteście gotowi na aktualizację do nowej generacji Stryda?
Stryd nowej generacji jest dostępny w przedsprzedaży od dzisiaj.Prosimy odwiedzić nasz dokument z najczęściej zadawanymi pytaniami, aby uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące Stryda nowej generacji >tutaj


 
Kurier DHL 400 - 9999 0 zł
Kurier DHL - pobranie Do 400 21 zł
Kurier DHL - przedpłata Do 400 20 zł
Paczkomaty Do 400 12 zł
Paczkomaty 400 - 9999 0 zł
Załóż konto lub zaloguj się, aby dodać recenzję.
Używamy plików cookies.

Zawsze aktualne informacje i promocje

Drogi Użytkowniku,

 1. Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania danych osobowych pozyskanych przez Sklep Internetowy www.Sport8.pl.pl (zwany dalej: „Sklepem”).
 2. Właścicielem Sklepu i jednocześnie Administratorem Danych Osobowych Labro INT Paweł Chrząszcz prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Labro INT Paweł Chrząszcz z siedzibą w Krakowie (30-392), przy ul. Czerwone Maki 59/22, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Ministra Gospodarki, NIP: 9541113329, zwana dalej Sport8.pl.
 3. Sport8.pl dokłada szczególnej staranności do poszanowania prywatności Klientów odwiedzających Sklep.
§ 1 Jak zbieramy dane?
 1. Sport8.pl zbiera informacje dotyczące osób fizycznych prowadzących we własnym imieniu działalność gospodarczą lub zawodową (zwani dalej Przedsiębiorcami), a także dane osób fizycznych dokonujących czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z ich działalnością.
 2. Dane osobowe Klientów są zbierane w przypadku rejestracji Klienta w Sklepie poprzez założenie Konta Klienta oraz w przypadku, gdy Klienci dokonują jednorazowego zakupu bez konieczności zakładania Konta w Sklepie.
 3. W przypadku rejestracji Konta w Sklepie, Klient podaje następujące dane:

   
  1. Imię i nazwisko;
  2. Adres (ulica, numer domu/mieszkania, kod pocztowy, miasto i kraj);
  3. Adres e-mail;
  4. Numer telefonu;
  5. W przypadku Przedsiębiorców powyższy zakres danych jest dodatkowo poszerzony o firmę Przedsiębiorcy oraz jego NIP.
 4. Powyższe dane mogą być samodzielnie zmieniane przez Klienta po zalogowaniu się do Konta.
 5. W przypadku składania jednorazowego zamówienia w Sklepie Internetowym, zakres danych koniecznych do wskazania przez Klientów jest tożsamy. Klienci podają następujące dane:

   
 6. Adres e-mail;
 7. Imię i nazwisko;
 8. Adres (ulica, numer domu/mieszkania, kod pocztowy, miasto i kraj);
 9. Numer telefonu;
 10. W przypadku Przedsiębiorców powyższy zakres danych jest dodatkowo poszerzony o firmę Przedsiębiorcy oraz jego NIP.
 11. Adres e-mail;
 12. Imię i nazwisko;
 13. Adres (ulica, numer domu/mieszkania, kod pocztowy, miasto i kraj);
 14. Numer telefonu;

  W przypadku Przedsiębiorców powyższy zakres danych jest dodatkowo poszerzony o firmę Przedsiębiorcy oraz jego NIP.
 15. W przypadku osobistego kontaktu Klienta ze sklepem (wiadomość elektroniczna, telefon, chat itp.) przekazywane są następujące informacje:

   
 16. Podczas korzystania ze stron internetowych Sklepu pobierane są automatycznie dodatkowe informacje (adres IP przypisany do Państwa komputera lub zewnętrzny adres IP dostawcy Internetu, nazwa domeny, rodzaj przeglądarki, czas dostępu, typ systemu operacyjnego).
 17. Od Klientów mogą być także gromadzone dane nawigacyjne, w tym informacje o linkach i odnośnikach, w które zdecydują się kliknąć lub innych czynnościach, podejmowanych w naszym Sklepie.
§ 2 Jak wykorzystujemy zebrane dane?
 1. W przypadku dokonania Rejestracji Konta w Sklepie dane Klientów wykorzystywane są w celu: utworzenia indywidualnego konta Klienta i zarządzania tym kontem oraz zapewnienia możliwości dokonania zakupów w Sklepie, w tym realizacji złożonych zamówień i ich doręczenia. W przypadku dokonania zakupu w Sklepie dane osobowe mogą być przekazywane firmie kurierskiej, z którą współpracuje Sport8.pl.
 2. W przypadku, gdy Klient wybierze płatność za zamówiony Towar poprzez system PayU, jego dane osobowe zostaną przekazane w zakresie niezbędnym dla realizacji Umowy sprzedaży spółce PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu.
 3. Dane nawigacyjne mogą być wykorzystywane w celu zapewnienia Klientom lepszej obsługi, analizy danych statystycznych i dostosowania Sklepu do preferencji Klientów, a także administrowania Sklepem.
§ 3 Mechanizm Cookies, Adres IP
 1. Sklep używa niewielkich plików, zwanych cookies. Zapisywane są one przez serwer Sport8.pl na komputerze osoby odwiedzającej Sklep, jeżeli przeglądarka internetowa na to pozwala. Plik cookie zwykle zawiera nazwę domeny, z której pochodzi, swój „czas wygaśnięcia" oraz indywidualną, losowo wybraną liczbę identyfikującą ten plik. Informacje zbierane za pomocą plików tego typu pomagają dostosowywać oferowane przez Sport8.pl produkty do indywidualnych preferencji i rzeczywistych potrzeb osób odwiedzających Sklep. Daje też możliwość opracowywania ogólnych statystyk odwiedzin prezentowanych produktów w Sklepie.
 2. Sport8.pl wykorzystuje dwa typy plików cookies:

   
  1. Cookies sesyjne: po zakończeniu sesji danej przeglądarki lub wyłączeniu komputera zapisane informacje są usuwane z pamięci urządzenia. Mechanizm cookies sesyjnych nie pozwala na pobieranie jakichkolwiek danych osobowych ani żadnych informacji poufnych z komputera Klientów.
  2. Cookies trwałe: są przechowywane na dysku twardym komputera Klienta i pozostają tam do momentu ich skasowania. Mechanizm cookies trwałych, wysłanych przez Sklep, pozwala na przechowywanie danych wyłącznie za Państwa zgodą (wyrażoną np. przy wyborze opcji „zapamiętaj mnie” przy logowaniu). W żadnym innym przypadku pliki te nie są zapisywane w sposób trwały.
 3. Sport8.pl wykorzystuje Cookies własne w celu:

   
 4. uwierzytelniania Klienta w Sklepie i zapewnienia sesji Klienta w Sklepie (po zalogowaniu), dzięki której Klient nie musi na każdej podstronie Sklepu ponownie wpisywać loginu i hasła
 5. analiz i badań oraz audytu oglądalności, a w szczególności do tworzenia anonimowych statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Klienci Sklepu korzystają ze Strony Internetowej Sklepu, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości.
 6. popularyzacji Sklepu za pomocą serwisu społecznościowego Facebook.com (administrator cookies zewnętrznego: Facebook Inc z siedzibą w USA lub Facebook Ireland z siedzibą w Irlandii)
 7. popularyzacji Sklepu za pomocą serwisu społecznościowego plus.google.com (administrator cookies zewnętrznego: Google Inc z siedzibą w USA)
 8. prezentowania opinii na stronach internetowych Sklepu, które są pobierane z zewnętrznego serwisu internetowego opineo.pl (administrator cookies zewnętrznego: Opineo Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu)
 9. zbierania ogólnych i anonimowych danych statycznych za pośrednictwem narzędzi analitycznych Google Analytics (administrator cookies zewnętrznego: Google Inc z siedzibą w USA).
 10. prezentacji Certyfikatu Rzetelny Regulamin za pośrednictwem serwisu internetowego rzetelnyregulamin.pl (administrator cookies zewnętrznego: B2B Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie).
 11. Sport8.pl wykorzystuje Cookies zewnętrzne w celu:

   
 12. Przeglądarka Internet Explorer
 13. Przeglądarka Mozilla Firefox
 14. Przeglądarka Chrome
 15. Przeglądarka Safari
 16. Przeglądarka Opera
 17. Mechanizm cookies jest bezpieczny dla komputerów Klientów Sklepu. W szczególności tą drogą nie jest możliwe przedostanie się do komputerów Klientów wirusów lub innego niechcianego oprogramowania lub oprogramowania złośliwego. Niemniej w swoich przeglądarkach Klienci mają możliwość ograniczenia lub wyłączenia dostępu plików cookies do komputerów. W przypadku skorzystania z tej opcji korzystanie ze Sklepu będzie możliwe, poza funkcjami, które ze swojej natury wymagają plików cookies.
 18. Poniżej przedstawiamy jak można zmienić ustawienia przeglądarek internetowych w zakresie stosowania plików cookies:
 19. Sport8.pl może gromadzić Państwa adresy IP. Adres IP to numer przydzielany komputerowi osoby odwiedzającej Sklep przez dostawcę usług internetowych. Numer IP umożliwia dostęp do Internetu. W większości przypadków jest przypisywany komputerowi dynamicznie, tj. zmienia się przy każdym połączeniu z Internetem i z tego powodu traktowany jest powszechnie, jako nieosobista informacja identyfikująca. Adres IP jest wykorzystywany przez Sport8.pl przy diagnozowaniu problemów technicznych z serwerem, tworzeniu analiz statystycznych (np. określeniu, z jakich regionów notujemy najwięcej odwiedzin), jako informacja przydatna przy administrowaniu i udoskonalaniu Sklepu, a także w celach bezpieczeństwa oraz ewentualnej identyfikacji obciążających serwer, niepożądanych automatycznych programów do przeglądania treści Sklepu.
 20. Sklep zawiera linki i odnośniki do innych stron internetowych. Sport8.pl nie ponosi odpowiedzialności za zasady ochrony prywatności na nich obowiązujące. Z tego powodu zachęcamy Państwa, by po przejściu za pośrednictwem Sklepu na stronę zarządzaną przez innego administratora, zapoznać się z polityką prywatności tam przyjętą.
§ 4 Dostęp do danych
 1. Do danych osobowych zbieranych przez Sklep mają bezpośredni dostęp jedynie uprawnieni pracownicy Sport8.pl.
 2. Państwa dane mogą być także udostępniane podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w szczególności właściwym organom wymiaru sprawiedliwości oraz podmiotom wskazanym w punkcie „Jak wykorzystujemy zebrane dane?”.
 3. Sport8.pl zapewnia Klientom, którzy posiadają konto, nieprzerwany dostęp do swoich danych i możliwość ich modyfikacji w każdej chwili. W celu dokonania modyfikacji należy zalogować się do Konta w Sklepie. Klient ma możliwość usunięcia danych osobowych ze zbioru danych w przypadku wypowiedzenia umowy o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Sport8.pl może odmówić usunięcia danych Klienta, jeśli ten naruszył obowiązujący w Sklepie Regulamin, a zachowanie danych jest niezbędne do wyjaśnienia tych okoliczności i ustalenia odpowiedzialności a w szczególności dochodzenia przez Sport8.pl roszczeń od danego Klienta.
 4. W przypadku subskrypcji biuletynu mają Państwo możliwość usunięcia swojego adresu e-mail z listy wysyłkowej, poprzez wybór odpowiedniej funkcji po zalogowaniu się do Konta w Sklepie.
§ 5 Zabezpieczenia
 1. Sport8.pl stosuje zabezpieczenia zapewniające ochronę danych przed utratą, niewłaściwym wykorzystaniem i modyfikacją. Sport8.pl zobowiązuje się chronić wszelkie Państwa dane zgodnie z normami ochrony bezpieczeństwa i zachowania poufności.
 2. Dane osobowe w Sport8.pl są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osób trzecich.
 3. W przypadku, gdy Klient posiadający konto w Sklepie utracił w jakikolwiek sposób hasło dostępu, Sklep umożliwia wygenerowanie nowego hasła do konta w Sklepie. Sklep nie wysyła jednak przypomnienia hasła. Hasło Klienta jest przechowywane w bazie danych w formie zaszyfrowanej, w sposób uniemożliwiający jego odczytanie. Celem wygenerowania nowego hasła należy podać adres e-mail w formularzu dostępnym pod linkiem „Zapomniałeś hasło?”, podanym przy formularzu logowania do konta w Sklepie. Nowe hasło zostanie automatycznie wysłane wyłącznie na adres poczty elektronicznej podany podczas rejestracji lub zapisany w ostatniej zmianie profilu.
 4. Sport8.pl nigdy nie wysyła żadnej korespondencji, w tym korespondencji elektronicznej, z prośbą o podanie danych do logowania, a w szczególności hasła dostępowego do Konta Klienta. Informacje takie nie są również udostępniane drogą tradycyjnej korespondencji, e-mailową i telefoniczną.
 5. Partnerzy i inne podmioty Polityka Prywatności nie dotyczy serwisów i firm, których dane kontaktowe podane są w serwisie Sport8 lub w e-mailach. W przypadku pytań jesteśmy do dyspozycji: sklep@sport8.pl
 6. Wyłączenie odpowiedzialności. Chociaż dołożono wszelkich starań, by informacje na tej stronie były jak najbardziej prawidłowe, Sport8 nie ponosi odpowiedzialności za jej treść. Materiały mogą zawierać nieścisłości i błędy w pisowni.
 7. Postanowienia ogólne Wszelkie spory natury prawnej rozstrzygane będą przez Sąd właściwy dla miejsca siedziby Labro INT. W sprawach nieregulowanych niniejszym regulaminem mają zastosowanie odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.
 8. Ochrona prywatności
Wszelkie dane umieszczone przez Użytkownika są przetwarzane zgodnie Ustawą o Ochronie Danych Osobowych i prawem polskim, w związku z tym nie są udostępniane żadnym podmiotom zewnętrznym. Użytkownik ma możliwość wglądu i zmiany swoich danych zarejestrowanych w serwisie
 
§  6 Prawa autorskie
 
 
Copyright  Labro INT ( Sport8.pl ) 2017.
 1. Zawartość stron w tej domenie oraz nazwa domeny podlegają ochronie prawnej. Dokumenty, artykuły, grafiki, skrypty i inne pliki tworzące serwisy na tej domenie stanowią własność Sport8 lub zostały wykorzystane za zgodą osób uprawnionych.
 2. Kopiowanie i rozpowszechnianie za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej jest zabronione, chyba że zostało to inaczej uzgodnione z Sport8.
 3. Pojedyncze dokumenty publikowane w Serwisie przez Sport8 mogą zawierać inne notki o prawach autorskich związane z tymi dokumentami

§ 7 Zmiany Polityki Prywatności
 
 1. Sport8.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. W dniu dokonania zmian aktualizujemy datę wprowadzenia ostatniej poprawki podaną poniżej.
 2. Jakiekolwiek dodatkowe pytania związane z Polityką Prywatności prosimy kierować na adres: kontakt@sport8.pl.pl.
 3. Data ostatniej modyfikacji: 03.07.2014.